Konto Proste Zasady

Jedna płatność
kartą lub BLIKIEM miesięcznie,
by mieć konto za 0 zł

Załóż konto

Konto Proste Zasady

0
za wypłaty ze wszystkich bankomatów Planet Cash w Polsce oraz za wypłaty BLIKIEM ze wszystkich bankomatów, które obsługują tę funkcję
0
za prowadzenie konta przy jednej płatności kartą lub BLIKIEM miesięcznie
0
za wydanie i prowadzenie karty debetowej

Poznaj dodatkowe korzyści

1
Łatwe otwarcie konta Potrzebujesz paszportu zagranicznego lub Karty Pobytu (jeden dokument) oraz numer IPN
2
Szybkie przelewy
do Idea Bank Ukraina
pieniądze dotrą na konto odbiorcy nawet kolejnego dnia roboczego
3
Niespersonalizowana Karta debetowa wydawana od ręki w placówce podczas zakładania konta
4
Obsługa na Call Center
w języku Ukraińskim
pod numerem 32 604 30 18
od 8:00 do 18:00 oraz wiadomości e-mail

Otwierając konto otrzymujesz:

Nowoczesną Bankowość
Internetową i Mobilną

Dzięki nim masz stały dostęp do pieniędzy na koncie, zawsze i o każdej porze. Bez konieczności wizyty w oddziale.

Konto Oszczędnościowe
Bezpłatne Konto oszczędnościowe to najlepszy sposób by odkładać nawet niewielkie kwoty. Zyskuj dzięki dobrym nawykom!
Kartę debetową do konta
Zbliżeniowa karta działa w bankomatach i sklepach na całym świecie. Dzięki temu masz swobodny dostęp do pieniędzy na koncie. Możesz nią również płacić za zakupy w internecie.

Pakiet Niezawodny

Ubezpieczenie zapewniające fachową pomoc w zakresie usług assistance medycznego i domowego.
Pakiet assistance obowiązuje w miejscu zamieszkania.

Aby zawrzeć umowę ubezpieczenia wymagane jest miejsce zamieszkania na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej (posiadanie statusu rezydenta z podanym nr PESEL).

Pomoc medyczna
W ramach pakietu możesz skorzystać z pomocy medycznej, w formie m.in. wizyty lekarza w domu czy też telefonicznej konsultacji lekarskiej.
Assistance domowe
Usługa ta zapewni Ci praktyczny i szeroki dostęp do pomocy specjalistów, kiedy awarii ulegnie sprzęt AGD, RTV, IT lub urządzenie mobilne. Ubezpieczenie obejmuje również przypadki, kiedy na skutek zdarzenia losowego potrzebujesz pomocy fachowca np. ślusarza, hydraulika czy elektryka. Dodatkowo otrzymasz świadczenie, jeśli utracisz telefon komórkowy na skutek kradzieży z włamaniem w miejscu zamieszkania.

Ubezpieczeniem objęte są zdarzenia ubezpieczeniowe mające miejsce na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.
Przez pierwsze 6 miesięcy ubezpieczenie dostępne jest bez opłat. Po tym okresie składka wynosi 6 zł miesięcznie i jest pobierana automatycznie z konta osobistego.

Pakiet Ochrona Karty

Poczucie bezpieczeństwa podczas codziennego użytkowania karty

Skorzystaj z opcji Pakietu za 3 zł miesięcznie

Ubezpieczenie to ochroni Cię przed nieuprawnionym użyciem karty, utratą wskutek kradzieży gotówki wypłaconej z bankomatu, kradzieżą rzeczy osobistych. Zabezpieczy Cię także na wypadek utraty, zniszczenia lub kradzieży zakupów dokonanych kartą do konta. Dodatkowo otrzymujesz ubezpieczenie OC w życiu prywatnym. Jest ono przydatne, kiedy uszkodzisz własność osób trzecich, w związku z wykonywaniem czynności życia prywatnego. Ubezpieczeniem objęte są zdarzenia ubezpieczeniowe mające miejsce na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.

Jak otworzyć konto?

Wypełnij wniosek

W formularzu podaj swoje dane kontaktowe. W ciągu 2 dni skontaktujemy się z Tobą telefonicznie, aby potwierdzić dane i umówić wizytę w oddziale.

1

Podpisz umowę

Umowę Konta Proste Zasady możesz podpisać w dowolnym oddziale Getin Banku. Obsługę w języku ukraińskim prowadzimy obecnie w oddziałach:

 • Gliwice, ul. Zwycięstwa 15
 • Katowice, ul. Warszawska 4
 • Kraków, ul. Kalwaryjska 27
 • Kraków, Os. Centrum D2
 • Kraków, ul. Powstania Warszawskiego 12
 • Poznań, ul. Bukowska 156
 • Sosnowiec, ul. Modrzejowska 14 21
 • Warszawa, al. Jana Pawła II 82 (CH Arkadia)
 • Warszawa, ul. Wołoska 12
 • Warszawa, al. Stanów Zjednoczonych 72/21
 • Warszawa, ul.Światowida 17
 • Warszawa, al. Jerozolimskie 179
 • Wrocław, ul. Sucha 1
 • Wrocław, pl. Solny 20

Znajdź pozostałe placówki

Pamiętaj, aby zabrać ze sobą swój Paszport zagraniczny lub Kartę pobytu (wystarczy tylko jeden z tych dokumentów) oraz numer IPN. Przy podpisaniu umowy od razu otrzymasz aktywną kartę do konta.

2

Zaloguj się i korzystaj

Po podpisaniu umowy możesz w pełni korzystać ze swojego konta i karty debetowej oraz robić szybkie przelewy do Idea Bank Ukraina. W razie potrzeby ksontaktuj się z Call Center, gdzie zostaniesz obsłużony w języku ukraińskim.

3

Masz dodatkowe pytania?
Z przyjemnością udzielimy
na nie odpowiedzi.

Wypełnij formularz

Ochrona danych osobowych

Zawsze chronimy Twoje dane osobowe i szanujemy Twoją prywatność.

Trwa wysyłanie...

Dziękujemy.

 • Formularz został przesłany poprawnie
 • Kontakt ze strony Banku nastąpi
  w ciągu 48 godzin w dni robocze
Przejdź do getinbank.pl

Formularz nie został wysłany poprawnie.

Wróć do poprzedniego kroku i popraw:

  Popraw

  Nota prawna

  0 zł prowizji za wypłaty z bankomatów sieci Planet Cash oraz za wypłaty BLIKIEM ze wszystkich bankomatów w Polsce, które obsługują tę funkcję. 0 zł prowizji za wypłaty ze wszystkich bankomatów w pozostałych krajach UE, w Wielkiej Brytanii (do końca 2020 r.) oraz w Islandii, Norwegii i Liechtensteinie. Operator bankomatu może, niezależnie od Banku, pobrać prowizje za transakcje (tzw. surcharge). Opłata za prowadzenie rachunku: 0 zł lub 9 zł. Opłata nie jest pobierana w przypadku wykonania w poprzednim miesiącu min. jednej transakcji bezgotówkowej kartą debetową wydaną do Konta Proste Zasady lub BLIKIEM (bez względu na kwotę transakcji). Oplata nie jest również pobierana od Klientów, którzy nie ukończyli 26 roku życia.

  Zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Rozwoju i Finansów z dnia 14 lipca 2017 r. w sprawie wykazu usług reprezentatywnych powiązanych z rachunkiem płatniczym:
  • przez prowadzenie Konta Osobistego i Konta Oszczędnościowego rozumie się usługi prowadzenia rachunku płatniczego,
  • przez wydanie karty debetowej rozumie się usługę wydania karty płatniczej,
  • przez korzystanie z karty do konta rozumie się obsługę karty debetowej, (jeżeli kwota każdej transakcji dokonanej przy użyciu karty obciąża saldo rachunku płatniczego płatnika)
  • przez wypłaty z bankomatów rozumie się usługę wypłaty gotówki,
  • przez Bankowość Internetową i Mobilną rozumie się usługi bankowości elektronicznej
  • przez przelew krajowy rozumie się usługę polecenia przelewu z wyłączeniem polecenia przelewu wewnętrznego, polecenia przelewu SEPA i polecenia przelewu w walucie obcej

  Przedmiotem oferty specjalnej „Bezpłatne przelewy do Idea Bank Ukraina” jest zwolnienie z opłat transakcji w formie przelewu zagranicznego z Konta osobistego w Banku na rachunek Odbiorcy w Idea Banku Ukraina w opcji kosztowej SHA oraz w walucie złoty. W czasie trwania oferty specjalnej opłata po stronie Płatnika za zlecenie opisanej transakcji wynosi 0 zł. Oferta specjalna trwa do 31 grudnia 2019 roku. Po zakończeniu promocji opłaty zgodne z Tabelą opłat i prowizji. Regulamin oferty i Tabela Opłat i Prowizji dostępne w placówkach i na getinbank.pl

  Informacja o zmianach w Tabeli Opłat i Prowizji i w dokumentach bankowych od 1.10.2020 r. - https://www.getinbank.pl/2020zmiany

  Ochrona danych osobowych

  Administratorem danych osobowych jest Getin Noble Bank S.A. z siedzibą w Warszawie (00-843) Rondo Ignacego Daszyńskiego 2 C.

  Dane kontaktowe Banku: Getin Noble Bank S.A. Rondo Ignacego Daszyńskiego 2 C, 00-843 Warszawa, Telefon: +48 664 919 797 lub +48 (32) 604 30 01 (z zagranicy) Mail: https://www.getinbank.pl/kontakt/formularz-kontaktowy, dane kontaktowe Inspektora Ochrony Danych .

  Bank przetwarza dane osobowe w celu wynikającym z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez Bank (art. 6 ust. 1 lit. f RODO - Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) , tj. w celu marketingu towarów lub usług Banku.

  Dane osobowe będą przetwarzane przez czas niezbędny do prezentacji usług oferowanych przez Bank, nie dłużej jednak niż 90 dni. Masz prawo do żądania od Banku dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, jak również prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Masz prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

  Podanie danych osobowych jest dobrowolne, a niepodanie danych uniemożliwi przygotowanie oferty.