Konto Proste Zasady

Wystarczy jedna płatność
kartą lub BLIKiem miesięcznie,
by mieć konto za 0 zł

OTWÓRZ KONTO

Konto Proste Zasady

0
za wypłaty gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce
0
za prowadzenie konta przy jednej płatności kartą lub BLIKiem miesięcznie
0
za wydanie i prowadzenie karty debetowej

Poznaj dodatkowe korzyści

1
Łatwe otwarcie konta wystarczy paszport zagraniczny lub Karta Pobytu (jeden dokument) oraz numer IPN
2
Darmowe szybkie przelewy do Idea Bank Ukraina do 30 czerwca 2018 - pieniądze dotrą na konto odbiorcy nawet kolejnego dnia roboczego
3
Niespersonalizowana Karta debetowa wydawana od ręki w placówce podczas zakładania konta
4
Obsługa na Call Center w języku Ukraińskim pod numerem 32 604 30 18 od 8:00 do 18:00 oraz wiadomości e-mail

Otwierając konto otrzymujesz:

Nowoczesną Bankowość
Internetową i Mobilną

Dzięki nim masz stały dostęp do pieniędzy na koncie, zawsze i o każdej porze. Bez konieczności wizyty w oddziale.

Konto oszczędnościowe
Bezpłatne Konto oszczędnościowe to najlepszy sposób by odkładać nawet niewielkie kwoty. Zyskuj dzięki dobrym nawykom!
Kartę debetową do konta
Zbliżeniowa karta działa w bankomatach i sklepach na całym świecie. Dzięki temu masz swobodny dostęp do pieniędzy na koncie. Możesz nią również płacić za zakupy w internecie.

Pakiet Niezawodny

Ubezpieczenie zapewniające fachową pomoc w zakresie usług assistance medycznego i domowego. Pakiet assistance obowiązuje w miejscu zamieszkania.

Pomoc medyczna
W ramach pakietu możesz skorzystać z pomocy medycznej, w formie m.in. wizyty lekarza w domu czy też telefonicznej konsultacji lekarskiej.
Assistance domowe
Usługa ta zapewni Ci praktyczny i szeroki dostęp do pomocy specjalistów, kiedy awarii ulegnie sprzęt AGD, RTV, IT lub urządzenie mobilne. Ubezpieczenie obejmuje również przypadki, kiedy na skutek zdarzenia losowego potrzebujesz pomocy fachowca np. ślusarza, hydraulika czy elektryka. Dodatkowo otrzymasz świadczenie, jeśli utracisz telefon komórkowy na skutek kradzieży z włamaniem w miejscu zamieszkania.


Ubezpieczeniem objęte są zdarzenia ubezpieczeniowe mające miejsce na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.
Przez pierwsze 6 miesięcy ubezpieczenie dostępne jest bez opłat. Po tym okresie składka wynosi 6 zł miesięcznie i jest pobierana automatycznie z konta osobistego.Pakiet Ochrona Karty

Poczucie bezpieczeństwa podczas codziennego użytkowania karty

Skorzystaj z opcji Pakietu za 4 zł miesięcznie

Ubezpieczenie to ochroni Cię przed nieuprawnionym użyciem karty, utratą wskutek kradzieży gotówki wypłaconej z bankomatu, kradzieżą rzeczy osobistych. Zabezpieczy Cię także na wypadek utraty, zniszczenia lub kradzieży zakupów dokonanych kartą do konta. Dodatkowo otrzymujesz ubezpieczenie OC w życiu prywatnym. Jest ono przydatne, kiedy uszkodzisz własność osób trzecich, w związku z wykonywaniem czynności życia prywatnego. Ubezpieczeniem objęte są zdarzenia ubezpieczeniowe mające miejsce na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.

Jak otworzyć konto?

Wypełnij wniosek

W formularzu podaj swoje dane kontaktowe. W ciągu 2 dni skontaktujemy się z Tobą telefonicznie, aby potwierdzić dane i umówić wizytę w oddziale.

1

Podpisz umowę

Umowę Konta Proste Zasady możesz podpisać w dowolnym oddziale Getin Banku. Obsługę w języku ukraińskim prowadzimy obecnie w oddziałach:

 • Gdańsk, ul. Rajska 4
 • Gdańsk, ul. Dmowskiego 10
 • Katowice, ul. Warszawska 4
 • Kraków, ul. Zwierzyniecka 30
 • Kraków, ul. Starowiślna 48
 • Lublin, ul. Koncertowa 4D
 • Lublin, ul. Okopowa 1
 • Lublin, ul. Wallenroda 4c
 • Lublin, ul. Okrzei 2
 • Poznań, ul. Kościuszki 76
 • Poznań, ul. Wielka 20
 • Rzeszów, ul. 3-go Maja 4
 • Warszawa, ul. Marszałkowska 87
 • Warszawa, ul. Górczewska 200
 • Warszawa, ul. Świętokrzyska 14
 • Warszawa, ul. Kijowska 1
 • Warszawa, al. Jana Pawła II 19
 • Warszawa, ul. Kondratowicza 45
 • Warszawa, ul. Grójecka 18/20
 • Wrocław, ul. Powstańców Śląskich 2-4
 • Wrocław, pl. Grunwaldzki 22

Znajdź pozostałe placówki

Pamiętaj, aby zabrać ze sobą swój Paszport zagraniczny lub Kartę pobytu (wystarczy tylko jeden z tych dokumentów) oraz numer IPN. Przy podpisaniu umowy od razu otrzymasz aktywną kartę do konta.

2

Zaloguj się i korzystaj

Po podpisaniu umowy możesz w pełni korzystać ze swojego konta i karty debetowej oraz robić darmowe szybkie przelewy do Idea Bank Ukraina. W razie potrzeby ksontaktuj się z Call Center, gdzie zostaniesz obsłużony w języku ukraińskim.

3

Masz dodatkowe pytania?
Z przyjemnością udzielimy
na nie odpowiedzi.

Wypełnij formularz, oddzwonimy bezpłatnie.

Wyrażam zgodę na kontakt doradcy
 Pełna treść zgody

Zawsze szanujemy i chronimy Twoje dane osobowe i Twoją prywatność.

Oświadczam, że jestem zainteresowany usługami świadczonymi przez Getin Noble Bank S.A. z siedzibą w Warszawie (01-208) ul. Przyokopowa 33 (zwany dalej: Bankiem). Wyrażam zgodę na doraźne przetwarzanie przez Bank moich danych osobowych podanych w formularzu w celu prezentacji usług oferowanych przez Bank. Przyjmuję do wiadomości, że dane będą przetwarzane przez Bank do chwili prezentacji usług świadczonych przez Bank oraz że do tej chwili administratorem podanych przeze mnie danych będzie Bank. Dane mogą być przekazywane podmiotom uprawnionym na mocy przepisów prawa. Dane zostały podane dobrowolnie.

Trwa wysyłanie...

Dziękujemy.

 • Formularz został przesłany poprawnie
 • Kontakt ze strony Banku nastąpi
  w ciągu 48 godzin w dni robocze
Przejdź do getinbank.pl

Formularz nie został wysłany poprawnie.

Wróć do poprzedniego kroku i popraw:

  Popraw
  NOTA PRAWNA
  ---

  Nota prawna

  Opłata za prowadzenie rachunku: 0 zł lub 8 zł. Opłata nie jest pobierana w przypadku wykonania w poprzednim miesiącu min. jednej transakcji bezgotówkowej kartą debetową wydaną do Konta Proste Zasady lub BLIKIEM (bez względu na kwotę transakcji). Opłata nie jest również pobierana od Klientów, którzy nie ukończyli 26 roku życia.

  Ochrony ubezpieczeniowej w ramach Pakietu Niezawodnego oraz Pakietu Ochrona Karty dla Klientów Indywidualnych oraz Bankowości Osobistej Noble udziela Towarzystwo Ubezpieczeń Europa S.A. z siedziba we Wrocławiu. Ogólne Warunki Ubezpieczenia Pakiet Ochrona Karty dla Klientów Indywidualnych oraz Bankowości Osobistej Noble, Ogólne Warunki Ubezpieczenia Pakiet Niezawodny dostępne są na stronie: www.getinbank.pl w zakładce: Ubezpieczenia. Getin Noble Bank S.A. pełni rolę agenta ubezpieczeniowego TU Europa S.A.. Getin Noble Bank S.A. w zakresie oferowanych produktów ubezpieczeniowych stosuje zasady określone w Rekomendacji U z dnia 24 czerwca 2014 r. dotyczącej dobrych praktyk w zakresie bancassurance wydanej przez Komisję Nadzoru Finansowego oraz w „Rekomendacji dobrych praktyk na polskim rynku bancassurance w zakresie ubezpieczeń ochronnych powiązanych z produktami bankowymi” wydanej przez Związek Banków Polskich. Postępowanie przez bank zgodnie z dobrymi praktykami zapewnia naszym Klientom między innymi rzetelną i przejrzystą informację dotyczącą objęcia ochroną ubezpieczeniową oraz wysokie standardy obsługi.

  Niniejsza treść nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.