Getin Bank | Konto Oszczędnościowe

Konto Proste Zasady


0
 • za otwarcie i prowadzenie Konta
 • za wydanie i obsługę karty debetowej
 • za wypłaty gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce i w UE
 • za przelewy krajowe w Bankowości Internetowej i Mobilnej
 

Otwórz konto Proste Zasady i odbierz
nawet 100 zł na zakupy
Decathlon

Spełnij proste warunki, w tym:

 • Spełnij proste warunki, w tym:

  Wypełnij wniosek i Otwórz Konto Proste Zasady

 • Zgłoś się do promocji

 • Korzystaj z Aplikacji Mobilnej, zrób przelew w ciągu miesiąca od założenia konta
  +20 zł
 • Płać kartą, zrób transakcje bezgotówkowe na kwotę min. 200 zł przez kolejne 2 miesiące od daty otwarcia konta
  +20 zł
 • Wpłacaj na konto regularnie min. 1000 zł przez kolejne 3 miesiące od daty otwarcia konta
  +40 zł
 • Za spełnienie wszystkich warunków otrzymasz dodatkowo nagrodę
  +20 zł

Aby wziąć udział w promocji otwórz konto
i wypełnij poniższy formularz

NOTA PRAWNA
Wyslij

Ochrona danych osobowych

Zawsze chronimy Twoje dane osobowe i szanujemy Twoją prywatność.

Trwa wysyłanie...

Dziękujemy.

 • Formularz został przesłany poprawnie
 • Po aktywacji Konta Proste Zasady
  oraz spełnieniu warunków
  przystąpienia do promocji
  poinformujemy Cię SMSem
Przejdź do getinbank.pl

Formularz nie został wysłany poprawnie.

Wróć do poprzedniego kroku i popraw:

  Popraw
  NOTA PRAWNA
  ---

  Nota prawna

  Opłata za prowadzenie Konta Proste Zasady: 0 zł lub 8 zł. Opłata nie jest pobiera w przypadku wykonania w poprzednim miesiącu min. jednej transakcji bezgotówkowej kartą debetową wydaną do Konta Proste Zasady lub BLIKIEM (bez względu na kwotę transakcji). Opłata nie jest również pobierana od Klientów, którzy nie ukończyli 26 roku życia. 0 zł prowizji za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i w pozostałych krajach EU oraz w Islandii, Norwegii i Liechtensteinie. Operator bankomatu może, niezależnie od Banku, pobrać prowizję za transakcje (tzw. surcharge).

  Promocja „Konto Proste Zasady z premią” skierowana do pełnoletnich osób fizycznych, którzy od 1 stycznia 2019 roku nie posiadali i nie posiadają nadal żadnych czynnych produktów w Banku oraz spełnią pozostałe warunki określone w Regulaminie Promocji, w tym założą Konto Proste Zasady, dokonają rejestracji do Promocji, wyrażą zgody marketingowe dla Getin Noble Bank S.A. Przystąpienie do Promocji możliwe od 20.01.2020 r. do momentu zarejestrowania 2000 uczestników. Szczegóły w Regulaminie Promocji „Konto Poste Zasady z premią” dostępnym na stronie www.getinbank.pl oraz w placówkach Getin Banku.

  Jesteśmy częścią Getin Noble Bank S.A.

  Bank posługuje się nazwami handlowymi - odpowiadające im nazwy usług reprezentatywnych i ich definicje znajdują się na www.getinbank.pl/slownik

  Ochrona danych osobowych

  Administratorem danych osobowych jest Getin Noble Bank S.A. z siedzibą w Warszawie (01-208) ul. Przyokopowa 33 (Bank).

  Dane kontaktowe Banku: Getin Noble Bank S.A. ul. Przyokopowa 33, 01-208 Warszawa, Telefon: 197 97 lub 32 604 30 01 (z zagranicy) Mail: https://www.getinbank.pl/kontakt/formularz-kontaktowy, dane kontaktowe Inspektora Ochrony Danych iod@gnb.pl.

  Bank przetwarza dane osobowe w celu wynikającym z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez Bank (art. 6 ust. 1 lit. f RODO - Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) , tj. w celu marketingu towarów lub usług Banku.

  Dane osobowe będą przetwarzane przez czas niezbędny do prezentacji usług oferowanych przez Bank, nie dłużej jednak niż 90 dni. Masz prawo do żądania od Banku dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, jak również prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Masz prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

  Podanie danych osobowych jest dobrowolne, a niepodanie danych uniemożliwi przygotowanie oferty.

  Bank posługuje się nazwami handlowymi - odpowiadające im nazwy usług reprezentatywnych i ich definicje znajdują się na www.getinbank.pl/slownik