Znaczek jakości

Konto Proste Zasady

2%
w skali roku
na Koncie Oszczędnościowym
 • Przez 12 miesięcy
 • Dla kwoty do 10 000 zł
 • Przy wpływach na Konto Osobiste
  min. 1500 zł miesięcznie
 • Ze Zgodami Marketingowymi
Otwórz konto NOTA PRAWNA

Najlepsza jakość obsługi w Polsce

Już drugi rok z rzędu zdobyliśmy tytuł „Złoty Bank” za najlepszą wielokanałową jakość obsługi w rankingu „Złoty Bankier 2021”, przygotowanym przez Bankier.pl i „Puls Biznesu”.

Ranking dostępny jest na www.bankier.pl/zlotybankier/.

Ty też otwórz konto w Getin Banku i korzystaj z najwyższej jakości obsługi.

Getin Noble Bank S.A. ponownie na podium rankingu jakości obsługi

Już drugi rok z rzędu zdobyliśmy tytuł „Złoty Bank” za najlepszą wielokanałową jakość obsługi w rankingu „Złoty Bankier 2021”, przygotowanym przez Bankier.pl i „Puls Biznesu”.

Ranking dostępny jest na www.bankier.pl/zlotybankier/.

Ty też otwórz konto w Getin Banku i korzystaj z najwyższej jakości obsługi.

Z Kontem Proste Zasady otrzymujesz

0
za wypłaty gotówki z bankomatów Planet Cash oraz za wypłaty BLIKIEM ze wszystkich bankomatów, które obsługują tę funkcję
0
za prowadzenie konta (przy jednej płatności kartą lub BLIKiem miesięcznie)
0
za wydanie i obsługę karty debetowej
0
za krajowe przelewy w Bankowości Internetowej i Mobilnej

Polecaj Konto Proste Zasady!

Możesz otrzymać nawet 800 zł! w bonach podarunkowych do Allegro lub Decathlon.

1
Ty otrzymasz 80 zł w formie elektronicznego bonu podarunkowego za każdą osobę, która spełni warunki Promocji. W sumie możesz otrzymać aż 800 zł w bonach!
2
Nowy Klient, który otworzy konto z wykorzystaniem kodu i spełni warunki Promocji, otrzyma 50 zł zł w formie elektronicznego bonu podarunkowego. To się opłaca!
Ty wybierasz, który bon chcesz otrzymać. Możesz to zrobić np. w swojej Bankowości Internetowej lub Mobilnej. Bony zostaną wysłane na Twój e-mail i do Bankowości Internetowej. Można wykorzystać je u naszych Partnerów – na Allegro lub w Decathlon (sklepie stacjonarnym i internetowym).

Aby otrzymać nagrodę należy spełnić warunki Promocji, w tym:

 • wygenerować swój indywidualny kod w Bankowości Internetowej, Mobilnej, w placówce Banku lub na infolinii
 • polecić Konto Proste Zasady, przekazując swój kod.

Natomiast osoby, którym polecisz Konto Proste Zasady, powinny spełnić warunki Promocji, w tym:

 • otworzyć Konto Proste Zasady podając kod
 • wyrazić Zgody marketingowe, dla Getin Noble Bank S.A.
 • zasilić konto kwotą min.1500 zł w każdym z 3 kolejnych kalendarzowych miesięcy po otwarciu konta.

Dodatkowo możesz zyskać aż 2% w skali roku

Załóż Konto Proste Zasady i aktywnie z niego korzystaj (zapewnij wpływy min. 1500 zł miesięcznie) oraz wyraź zgody marketingowe, by zarobić 2% na Koncie Oszczędnościowym.

Jeśli spełnisz warunki promocji, to oprocentowanie nie zmieni się przez 12 miesięcy – gwarantujemy!

Otwórz konto wygodnie i bezpiecznie

Nasze konto otworzysz bez wizyty w oddziale. Wystarczy, że wypełnisz wniosek, Twoją umowę dostarczy do Ciebie kurier, a kartę płatniczą otrzymasz pocztą.

Masz dodatkowe pytania?
Z przyjemnością udzielimy
na nie odpowiedzi.

NOTA PRAWNA
Wypełnij formularz

Ochrona danych osobowych

Zawsze chronimy Twoje dane osobowe i szanujemy Twoją prywatność.

Trwa wysyłanie...

Dziękujemy.

 • Formularz został przesłany poprawnie
 • Kontakt ze strony Banku nastąpi
  w ciągu 48 godzin w dni robocze
Przejdź do getinbank.pl

Formularz nie został wysłany poprawnie.

Wróć do poprzedniego kroku i popraw:

  Popraw
  NOTA PRAWNA
  ---

  Nota prawna

  0 zł prowizji za wypłaty z bankomatów sieci Planet Cash oraz za wypłaty BLIKIEM ze wszystkich bankomatów w Polsce, które obsługują tę funkcję. 0 zł prowizji za wypłaty ze wszystkich bankomatów w pozostałych krajach UE, w Wielkiej Brytanii oraz w Islandii, Norwegii i Liechtensteinie. Operator bankomatu może, niezależnie od Banku, pobrać prowizje za transakcje (tzw. surcharge). Opłata za prowadzenie rachunku: 0 zł lub 9 zł. Opłata nie jest pobierana w przypadku wykonania w poprzednim miesiącu min. jednej transakcji bezgotówkowej kartą debetową wydaną do Konta Proste Zasady lub BLIKIEM (bez względu na kwotę transakcji). Oplata nie jest również pobierana od Klientów, którzy nie ukończyli 26 roku życia.

  Oferta Specjalna „Bonus za aktywność” edycja nr 2/2021 - 2% w skali roku do 10 tys. zł przez 12 m-cy dostępna jest dla osób, które: otworzą Konto Osobiste, zapewnią w miesiącu wpływ Wynagrodzenia min. 1500 zł oraz udzielą Zgód marketingowych. Oferta obowiązuje do 31.05.2021 r. i nie dotyczy klientów, którzy posiadali konto w Getin Banku od 01.09.2019 r. do 31.03.2021 r. Szczegóły w Regulaminie oferty specjalnej „Bonus za aktywność” - edycja nr 2/2021 dostępnym na stronie: getinbank.pl oraz w placówkach Getin Banku.

  Promocja „Polecam Proste Zasady XI edycja” (dalej: „Promocja”) obowiązuje od 1.04.2021 r. do 30.06.2021 r. Z Promocji skorzystać mogą Obecni Klienci i Nowi Klienci w rozumieniu określonym w Regulaminie Promocji. Warunki skorzystania, nagrody i szczegóły Promocji znajdują się w Regulaminie Promocji dostępnym na stronie getinbank.pl oraz w placówkach.

  Sposób użycia bonów podarunkowych określają ich dostawcy w swoich regulaminach, które są dostępne na getinbank.pl, w Bankowości Internetowej i Mobilnej oraz na stronach internetowych dostawców.

  Materiał nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Getin Bank jest częścią Getin Noble Bank S.A.

  Getin Noble Bank zajął 1. miejsce w kategorii "Złoty Bank - najlepsza wielokanałowa jakość obsługi" w rankingach Złoty Bankier 2020 i 2021 według badania Obserwatorium.biz i Kantar Polska na zlecenie Bankier.pl i „Puls Biznesu”. Ranking dostępny jest na www.bankier.pl/zlotybankier/.

  Bank posługuje się nazwami handlowymi - odpowiadające im nazwy usług reprezentatywnych i ich definicje znajdują się na getinbank.pl/slownik

  Ochrona danych osobowych

  Administratorem danych osobowych jest Getin Noble Bank S.A. z siedzibą w Warszawie (00-843) Rondo Ignacego Daszyńskiego 2 C.

  Dane kontaktowe Banku: Getin Noble Bank S.A. Rondo Ignacego Daszyńskiego 2 C, 00-843 Warszawa, Telefon: +48 664 919 797 lub +48 (32) 604 30 01 (z zagranicy) Mail: getinbank.pl/kontakt/formularz-kontaktowy, dane kontaktowe Inspektora Ochrony Danych .

  Bank przetwarza dane osobowe w celu wynikającym z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez Bank (art. 6 ust. 1 lit. f RODO - Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) , tj. w celu marketingu towarów lub usług Banku.

  Dane osobowe będą przetwarzane przez czas niezbędny do prezentacji usług oferowanych przez Bank, nie dłużej jednak niż 90 dni. Masz prawo do żądania od Banku dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, jak również prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Masz prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

  Podanie danych osobowych jest dobrowolne, a niepodanie danych uniemożliwi przygotowanie oferty.