Konto Proste Zasady

3,5%
w skali roku
na Koncie Oszczędnościowym
 • Przez 12 miesięcy
 • Dla kwoty do 10 000 zł
 • Przy wpływach na Konto Osobiste
  min. 1000 zł miesięcznie
Otwórz konto NOTA PRAWNA

Z Kontem Proste Zasady otrzymujesz

0
za wypłaty gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce
0
za prowadzenie konta przy jednej płatności kartą lub BLIKiem miesięcznie
0
za wydanie i prowadzenie karty debetowej
0
za krajowe przelewy w Bankowości Internetowej i Mobilnej

Polecam Proste Zasady

Jeśli polecisz Konto Proste Zasady swoim znajomym i rodzinie, a oni otworzą konto, będziesz mógł otrzymać od nas nawet 500 zł! Ty otrzymasz od nas 100 zł za każdą osobę, która spełni warunki określone w regulaminie promocji „Polecam Proste Zasady”.

W sumie na Twoje konto może wpłynąć do 500 zł!
Co więcej, każda osoba, która otworzy Konto Proste Zasady z wykorzystaniem kodu od Ciebie i spełni warunki promocji, otrzyma od nas po 50 zł. To się opłaca!

1. Co musisz zrobić?

 • wygeneruj swój indywidualny kod w programie w Bankowości Internetowej, aplikacji mobilnej lub w placówce Banku,
 • poleć Getin Bank przekazując swój kod – to również możesz zrobić bezpośrednio z Bankowości Internetowej lub aplikacji mobilnej.

2. Co muszą zrobić osoby, którym poleciłeś Getin Bank?

 • muszą otworzyć Konto Proste Zasady, podając otrzymany kod we wniosku internetowym o konto lub podając go w placówce Banku,
 • powinny wyrazić Zgody marketingowe dla Getin Noble Bank S.A.,
 • zasilą konto kwotą minimum 1000 zł w każdym z kolejnych 3 miesięcy po otwarciu konta.

Dodatkowo możesz zyskać aż 3,5% w skali roku

Załóż Konto Proste Zasady i aktywnie z niego korzystaj (zapewnij wpływy min. 1000 zł miesięcznie), by zarabiać aż 3,5% na Koncie Oszczędnościowym.

Jeśli spełnisz warunki promocji, to oprocentowanie nie zmieni się przez 12 miesięcy – gwarantujemy!

Konto Proste Zasady Junior

Otwórz konto Proste Zasady Junior i odbierz 50 zł na zakupy w Decathlon. Spełnij Proste warunki, w tym:
 • Otwórz Konto Proste Zasady Junior swojemu dziecku. Jeśli sam nie posiadasz konta w naszym banku otwórz je również sobie.
 • Zapewnij wymaganą aktywność na swoim koncie.
 • Odbierz w bankowości elektronicznej Waszą nagrodę - e-kartę podarunkową o wartości 50 zł i cieszcie się zakupami w Decathlon.
 • Wyraź Zgody marketingowe

Korzyści z Konta Proste Zasady Junior:

 • BEZPŁATNE – 0 zł za prowadzenie konta, kartę debetową i wypłaty z bankomatów w Polsce
 • PROSTE – szybkie i wygodne przelewy na konto dziecka – a nawet w czasie rzeczywistym, jeśli Ty też masz konto w Getin Banku!
 • FUNKCJONALNE – możliwość systematycznego odkładania pieniędzy
Jak otworzyć Konto Proste Zasady Junior?

Nic prostszego! Przyjdź razem z dzieckiem do placówki Getin Banku, podpiszcie umowę i spraw dziecku radość!

Płać kartą Getin Banku i korzystaj z Programu Rabatowego
Z kartą Getin Banku otrzymasz 10% zniżki w Multikinie. Rabat dotyczy filmów 2D i 3D oraz przekąsek.

Regulamin dostępny na stronie internetowej Multikina

Oferta obowiązuje do 08.03.2020

Multikino program rabatowy

Masz dodatkowe pytania?
Z przyjemnością udzielimy
na nie odpowiedzi.

NOTA PRAWNA
Wypełnij formularz

Ochrona danych osobowych

Zawsze chronimy Twoje dane osobowe i szanujemy Twoją prywatność.

Trwa wysyłanie...

Dziękujemy.

 • Formularz został przesłany poprawnie
 • Kontakt ze strony Banku nastąpi
  w ciągu 48 godzin w dni robocze
Przejdź do getinbank.pl

Formularz nie został wysłany poprawnie.

Wróć do poprzedniego kroku i popraw:

  Popraw
  NOTA PRAWNA
  ---

  Nota prawna

  Opłata za prowadzenie Konta Proste Zasady: 0 zł lub 8 zł. Opłata nie jest pobierana w przypadku wykonania w poprzednim miesiącu min. jednej transakcji bezgotówkowej kartą debetową wydaną do Konta Proste Zasady lub BLIKIEM (bez względu na kwotę transakcji). Oplata nie jest również pobierana od Klientów, którzy nie ukończyli 26 roku życia.

  Oferta Specjalna „Bonus za aktywność – VII edycja” skierowana do osób fizycznych nieposiadających Konta Osobistego w okresie od 01.12.2019 r. do 29.02.2020 r., które spełnią pozostałe warunki określone w Regulaminie Oferty Specjalnej, w tym otworzą Konto Osobiste, zapewnią wpływ Wynagrodzenia na Konto Osobiste w kwocie min. 1000 zł miesięcznie oraz wyrażą Zgody marketingowe dla Getin Noble Bank S.A. Przystąpienie do promocji możliwe do dnia 29.02.2020 r. Szczegóły w Regulaminie oferty specjalnej „Bonus za aktywność – VII edycja” dostępnym na stronie: www.getinbank.pl oraz w placówkach Getin Banku.

  Promocja „Polecam Proste Zasady VI edycja” obowiązuje do 29.02.2020 r. Z Promocji skorzystać mogą Obecni Klienci i Nowi Klienci, którzy spełnią warunki określone w Regulaminie Promocji "Polecam Proste Zasady - IV edycja", w tym wyrażą Zgody Marketingowe. Szczegóły w Regulaminie Promocji dostępnym na stronie: www.getinbank.pl oraz w placówkach Getin Banku. Szczegóły dotyczące oferty Konta Proste Zasady oraz Tabela Opłat i Prowizji dostępne są na stronie: www.getinbank.pl oraz w placówkach Getin Banku.

  Konto Proste Zasady Junior jest prowadzone dla osób w wieku 13 - 18 lat, które nie posiadają pełnej zdolności do czynności prawnych. Szczegóły oferty, Regulamin rachunków bankowych, kart debetowych oraz usługi bankowości elektronicznej w Getin Noble Bank S.A. dla osób fizycznych nieprowadzących działalności gospodarczej oraz Tabela Opłat i Prowizji dostępne na getinbank.pl oraz w placówkach Getin Banku.

  Materiał nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Getin Bank jest częścią Getin Noble Bank S.A.

  Promocja "Powrót do szkoły z Decathlonem" trwa do 31.12.2019 r. lub do wyczerpania puli Nagród. Przystąpić do niej może Uczestnik, który w Okresie Promocji łącznie posiada lub zawrze z Bankiem umowę o Konto Osobiste, jako przedstawiciel ustawowy osoby małoletniej wyrazi zgodę na zawarcie przez nią umowy Konta Proste Zasady Junior i zaakceptuje Regulamin niniejszej Promocji. W celu przyznania Nagrody Uczestnik musi: otrzymać na Konto Osobiste jednorazowy Wpływ w wysokości minimum 1000 zł oraz dokonać minimum jednej transakcji bezgotówkowej kartą płatniczą wydaną do tego Konta Osobistego w terminie do końca drugiego miesiąca po miesiącu w którym, otwarte zostało Konto Proste Zasady Junior przez osobę małoletnią, oraz posiadać wyrażone Zgody marketingowe przez cały okres od dnia przystąpienia do Promocji do dnia przekazania Nagrody i nie mieć wyrażonego sprzeciwu na przetwarzanie jego danych osobowych do celów marketingowych. W celu przekazania przez Bank Nagrody Uczestnik musi posiadać Konto Osobiste i aktywną Usługę bankowości elektronicznej. Szczegóły promocji i Nagrody w Regulaminie dostępnym na www.getinbank.pl

  Getin Bank zajął 2. miejsce w kategorii „Bankowość Mobilna” w rankingu Przyjazny Bank Newsweeka 2019, dostępnym na newsweek.pl

  Bank posługuje się nazwami handlowymi - odpowiadające im nazwy usług reprezentatywnych i ich definicje znajdują się na www.getinbank.pl/slownik

  Ochrona danych osobowych

  Administratorem danych osobowych jest Getin Noble Bank S.A. z siedzibą w Warszawie (01-208) ul. Przyokopowa 33 (Bank).

  Dane kontaktowe Banku: Getin Noble Bank S.A. ul. Przyokopowa 33, 01-208 Warszawa, Telefon: 197 97 lub 32 604 30 01 (z zagranicy) Mail: https://www.getinbank.pl/kontakt/formularz-kontaktowy, dane kontaktowe Inspektora Ochrony Danych .

  Bank przetwarza dane osobowe w celu wynikającym z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez Bank (art. 6 ust. 1 lit. f RODO - Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) , tj. w celu marketingu towarów lub usług Banku.

  Dane osobowe będą przetwarzane przez czas niezbędny do prezentacji usług oferowanych przez Bank, nie dłużej jednak niż 90 dni. Masz prawo do żądania od Banku dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, jak również prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Masz prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

  Podanie danych osobowych jest dobrowolne, a niepodanie danych uniemożliwi przygotowanie oferty.