Znaczek jakości

KONTO OSOBISTE

Płacisz kartą, BLIKIEM lub telefonem?
To wystarczy, by mieć konto za 0 zł

Dodatkowo zyskujesz:
 • do 3% w skali roku na Koncie Oszczędnościowym w Ofercie specjalnej "Bonus za aktywność"
 • 0 zł za obsługę karty debetowej
 • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów Planet Cash w Polsce oraz za wypłaty BLIKIEM ze wszystkich bankomatów, które obsługują tę funkcję
Otwórz konto NOTA PRAWNA

Witamy w banku z najlepszą jakością obsługi!

Zostaliśmy ponownie docenieni w prestiżowym rankingu Przyjazny Bank Newsweeka 2021. Zajęliśmy 1. miejsce w "Bankowość zdalna" oraz 2. miejsce w „Bankowość tradycyjna”.

Przyjazny Bank Newsweeka 2021

Zostaliśmy ponownie docenieni w prestiżowym rankingu Przyjazny Bank Newsweeka 2021. Zajęliśmy 1. miejsce w "Bankowość zdalna" oraz 2. miejsce w „Bankowość tradycyjna”.

Z Kontem Proste Zasady otrzymujesz

0
za wypłaty gotówki z bankomatów Planet Cash oraz za wypłaty BLIKIEM ze wszystkich bankomatów, które obsługują tę funkcję
0
za prowadzenie konta i obsługę karty (przy pięciu płatnościach kartą lub BLIKiem miesięcznie)
0
za obsługę karty debetowej
0
za krajowe przelewy w Bankowości Internetowej i Mobilnej

Polecaj Konto Proste Zasady!

Możesz otrzymać nawet 800 zł! w bonach podarunkowych do Allegro.

1
Ty otrzymasz 80 zł w formie elektronicznego bonu podarunkowego za każdą osobę, która spełni warunki Promocji. W sumie możesz otrzymać aż 800 zł w bonach!
2
Nowy Klient, który otworzy konto z wykorzystaniem kodu i spełni warunki Promocji, otrzyma 50 zł zł w formie elektronicznego bonu podarunkowego. To się opłaca!

Aby otrzymać nagrodę musisz spełnić warunki Promocji, w tym:

 • wygenerować swój indywidualny kod w Bankowości Internetowej, Mobilnej, w placówce Banku lub na infolinii
 • polecić Konto Proste Zasady, przekazując swój kod.

Natomiast osoby, którym polecisz Konto Proste Zasady, powinny spełnić warunki Promocji, w tym:

 • otworzyć Konto Proste Zasady podając kod
 • wyrazić Zgody marketingowe, dla Getin Noble Bank S.A.
 • zasilić konto kwotą min. 2000 zł w każdym z 3 kolejnych kalendarzowych miesięcy po otwarciu konta.

Dodatkowo możesz zyskać aż 3% w skali roku

Załóż Konto Proste Zasady i aktywnie z niego korzystaj (zapewnij wpływy min. 2000 zł miesięcznie) oraz wyraź zgody marketingowe, by zarobić 3% na Koncie Oszczędnościowym.

Jeśli spełnisz warunki promocji, to oprocentowanie nie zmieni się przez 12 miesięcy – gwarantujemy!

Otwórz konto wygodnie i bezpiecznie

Nasze konto otworzysz bez wizyty w oddziale. Wystarczy, że wypełnisz wniosek, Twoją umowę dostarczy do Ciebie kurier, a kartę płatniczą otrzymasz pocztą.

Masz dodatkowe pytania?
Z przyjemnością udzielimy
na nie odpowiedzi.

NOTA PRAWNA
Wypełnij formularz

Ochrona danych osobowych

Zawsze chronimy Twoje dane osobowe i szanujemy Twoją prywatność.

Trwa wysyłanie...

Dziękujemy.

 • Formularz został przesłany poprawnie
 • Kontakt ze strony Banku nastąpi
  w ciągu 48 godzin w dni robocze
Przejdź do getinbank.pl

Formularz nie został wysłany poprawnie.

Wróć do poprzedniego kroku i popraw:

  Popraw
  NOTA PRAWNA
  ---

  Nota prawna

  0 zł prowizji za wypłaty z bankomatów sieci Planet Cash oraz za wypłaty BLIKIEM ze wszystkich bankomatów w Polsce, które obsługują te funkcje. 0 zł prowizji za wypłaty ze wszystkich bankomatów w pozostałych krajach UE, w Wielkiej Brytanii oraz w Islandii, Norwegii i Liechtensteinie. Operator bankomatu może, niezależnie od Banku, pobrać prowizje za transakcje (tzw. surcharge). Opłata za prowadzenie rachunku: 0 zł lub 9 zł, opłata za obsługę karty: 0 zł lub 5 zł. Opłaty nie są pobierane w przypadku wykonania w poprzednim miesiącu min. pięciu transakcji bezgotówkowych kartą debetową wydaną do Konta Proste Zasady, telefonem (zbliżeniowo) lub BLIKIEM, bez względu na kwotę transakcji. Opłata za wydanie karty: 0 zł za kartę z wizerunkiem standardowym lub 10 zł za wydanie i wznowienie karty z wizerunkiem innym niż standardowy. Opłata nie jest pobierana od Klientów, którzy nie ukończyli 26 roku życia.

  Oferta Specjalna „Bonus za aktywność” (edycja 5/2021) 3% w skali roku do 10 tys. zł przez 12 miesięcy. Możesz przystąpić do oferty do 28.02.2022 r., jeśli nie miałeś/aś u nas konta osobistego od 1.09.2019 r. do 30.11.2021 r. Aby skorzystać z oferty: otwórz konto osobiste, na które będziesz otrzymywać co miesiąc wynagrodzenie min. 2000 zł oraz wyraź zgody marketingowe.

  Szczegółowe warunki Oferty Specjalnej znajdują się w regulaminie. Regulamin, opłaty i prowizje dostępne na getinbank.pl i w placówkach Banku. Elastyczne Konto Oszczędnościowe i Konto Osobiste to prowadzenie rachunków płatniczych. Wydanie karty do konta to usługa wydania karty płatniczej. Korzystanie z karty do konta to obsługa karty debetowej. Wypłaty z bankomatów to usługa wypłaty gotówki. Bankowość Internetowa i Mobilna (aplikacja Getin Mobile) to usługa bankowości elektronicznej.

  Promocja „Polecam Proste Zasady XIV edycja” (dalej: „Promocja”) obowiązuje od 1.12.2021 r. do 28.02.2022 r. Z Promocji skorzystać mogą Obecni Klienci i Nowi Klienci w rozumieniu określonym w Regulaminie Promocji. Warunki skorzystania, nagrody i szczegóły Promocji znajdują się w Regulaminie Promocji dostępnym na stronie getinbank.pl oraz w placówkach.

  Sposób użycia bonów podarunkowych określają ich dostawcy w swoich regulaminach, które są dostępne na getinbank.pl, w Bankowości Internetowej i Mobilnej oraz na stronach internetowych dostawców.

  Materiał nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Getin Bank jest częścią Getin Noble Bank S.A.

  Getin Noble Bank zajął 1. miejsce w kategorii „Newsweek - bankowość zdalna” i 2. miejsce w kategorii „Newsweek - bankowość tradycyjna” w rankingu Przyjazny Bank Newsweeka 2021. Bank drugi rok z rzędu zdobył tytuł Złotego Banku, zajmując 1. miejsce w kategorii „Złoty Bank - najlepsza wielokanałowa jakość obsługi” w rankingu Złoty Bankier 2021 organizowanym przez Bankier.pl i „Puls Biznesu” przy wsparciu Kantar Polska i Obserwatorium.biz. Bank zajął też 1. miejsce w kategorii najlepsza obsługa w placówce w 6. edycji rankingu Instytucja Roku 2021, organizowanej przez portal mojebankowanie.pl. Szczegóły dotyczące rankingów dostępne są na stronie: getinbank.pl/nagrody.

  W reklamie posługujemy się nazwami handlowymi - odpowiadające im nazwy usług reprezentatywnych znajdziesz na getinbank.pl/slownik.

  Jesteśmy częścią Getin Noble Bank S.A.

  Ochrona danych osobowych

  Administratorem danych osobowych jest Getin Noble Bank S.A. z siedzibą w Warszawie (00-843) Rondo Ignacego Daszyńskiego 2 C.

  Dane kontaktowe Banku: Getin Noble Bank S.A. Rondo Ignacego Daszyńskiego 2 C, 00-843 Warszawa, Telefon: +48 664 919 797 lub +48 (32) 604 30 01 (z zagranicy) Mail: getinbank.pl/kontakt/formularz-kontaktowy, dane kontaktowe Inspektora Ochrony Danych iod@gnb.pl.

  Bank przetwarza dane osobowe w celu wynikającym z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez Bank (art. 6 ust. 1 lit. f RODO - Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) , tj. w celu marketingu towarów lub usług Banku.

  Dane osobowe będą przetwarzane przez czas niezbędny do prezentacji usług oferowanych przez Bank, nie dłużej jednak niż 90 dni. Masz prawo do żądania od Banku dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, jak również prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Masz prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

  Podanie danych osobowych jest dobrowolne, a niepodanie danych uniemożliwi przygotowanie oferty.