Konto Osobiste

Proste Zasady

3,5%
 • Na Koncie Oszczędnościowym
  przez 12 miesięcy
 • Dla kwoty do 10 000 zł
 • Przy wpływach na Konto Osobiste
  min. 1000 zł miesięcznie
Otwórz konto NOTA PRAWNA

Getin Noble Bank S.A. ponownie na podium rankingu jakości obsługi

Getin Noble Bank S.A. po raz trzeci z rzędu stanął na podium prestiżowego rankingu „Złoty Bankier”. Bank zajął 3. miejsce w głównej kategorii „Złoty Bank 2019 – Najlepsza wielokanałowa jakość obsługi”, a także otrzymał wyróżnienie w kategorii „Bezpieczny bank – najlepsze praktyki”.

Getin Noble Bank S.A. ponownie na podium rankingu jakości obsługi
Getin Noble Bank S.A. po raz trzeci z rzędu stanął na podium prestiżowego rankingu „Złoty Bankier”. Bank zajął 3. miejsce w głównej kategorii „Złoty Bank 2019 – Najlepsza wielokanałowa jakość obsługi”, a także otrzymał wyróżnienie w kategorii „Bezpieczny bank – najlepsze praktyki”.

Z Kontem Proste Zasady otrzymujesz

0
za wypłaty gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce
0
za prowadzenie konta przy jednej płatności kartą lub BLIKiem miesięcznie
0
za wydanie i prowadzenie karty debetowej
0
za krajowe przelewy w Bankowości Internetowej i Mobilnej

...a dodatkowo możesz zyskać aż 3,5% w skali roku

Załóż Konto Proste Zasady i aktywnie z niego korzystaj (zapewnij wpływy min. 1000 zł miesięcznie), by zarabiać aż 3,5% na Koncie Oszczędnościowym. Jeśli spełnisz warunki promocji, to oprocentowanie nie zmieni się przez 12 miesięcy – gwarantujemy!

Wystarczy, że polecisz Konto Proste Zasady swoim znajomym i rodzinie, a jeśli otworzą oni konto będziesz mógł otrzymać od nas nawet 500 zł!

Ty otrzymasz od nas 100 zł za każdą osobę, która spełni wyżej wymienione warunki. W sumie na Twoje konto może wpłynąć do 500 zł! Co więcej, każda osoba, która otworzy Konto Proste Zasady z wykorzystaniem kodu od Ciebie i spełni powyższe warunki, otrzyma od nas po 50 zł. To się opłaca!

1. Co musisz zrobić?

Wystarczy, że:
 • wygenerujesz swój indywidualny kod w programie w Bankowości Internetowej, aplikacji mobilnej lub w placówce Banku,
 • polecisz Getin Bank przekazując swój kod – to również możesz zrobić bezpośrednio z Bankowości Internetowej lub aplikacji mobilnej.

2. Co muszą zrobić osoby, którym poleciłeś Getin Bank?

Wystarczy, że:
 • otworzą Konto Proste Zasady, podając otrzymany kod we wniosku internetowym o konto lub podając go w placówce Banku
 • wyrażą Zgody marketingowe dla Getin Noble Bank S.A.,
 • zasilą konto kwotą minimum 1000 zł w każdym z kolejnych 3 miesięcy po otwarciu konta.

#prostezasady

Przydatne rzeczy warto mieć pod ręką.
Dlatego korzystaj na co dzień z konta
i aplikacji mobilnej – zarządzaj swoimi
finansami w dowolnym miejscu i czasie.

Otwórz konto
Płać kartą Getin Banku i korzystaj z Programu Rabatowego
Z kartą Getin Banku otrzymasz 10% zniżki w Multikinie. Rabat dotyczy filmów 2D i 3D oraz przekąsek.
Multikino program rabatowy

Masz dodatkowe pytania?
Z przyjemnością udzielimy
na nie odpowiedzi.

NOTA PRAWNA
Wypełnij formularz

Ochrona danych osobowych

Zawsze chronimy Twoje dane osobowe i szanujemy Twoją prywatność.

Trwa wysyłanie...

Dziękujemy.

 • Formularz został przesłany poprawnie
 • Kontakt ze strony Banku nastąpi
  w ciągu 48 godzin w dni robocze
Przejdź do getinbank.pl

Formularz nie został wysłany poprawnie.

Wróć do poprzedniego kroku i popraw:

  Popraw
  NOTA PRAWNA
  ---

  Nota prawna

  Opłata za prowadzenie Konta Proste Zasady: 0 zł lub 8 zł. Opłata nie jest pobierana w przypadku wykonania w poprzednim miesiącu min. jednej transakcji bezgotówkowej kartą debetową wydaną do Konta Proste Zasady, telefonem lub BLIKIEM (bez względu na kwotę transakcji). Opłata nie jest również pobierana od Klientów, którzy nie ukończyli 26 roku życia.

  Oferta Specjalna „Bonus za aktywność – V edycja” na indywidualnym koncie oszczędnościowym, dostępna do 31.08.2019 r. dla Klientów, którzy otworzą Konto Osobiste Proste Zasady, zapewnią wpływ Wynagrodzenia w kwocie min. 1 000 zł miesięcznie, zgodzą sie na przesyłanie oferty handlowej produktów i usług Banku oraz nie posiadali Konta Osobistego w okresie od 11.05.2017 r. do 31.05.2019 r. Szczegóły w Regulaminie oferty specjalnej „Bonus za aktywność – V edycja”.

  Promocja „Polecam Proste Zasady IV edycja” (dalej: „Promocja”) obowiązuje od 01.05.2019 roku do 31.07.2019 roku. Warunkiem skorzystania z Promocji dla Nowego Klienta jest nieposiadanie Konta Osobistego od dnia 30.04.2019 roku do dnia przystąpienia do promocji oraz wyrażenie zgody na marketing bezpośredni banku, otrzymywanie informacji handlowych poprzez e-mail, bankowość internetową i telefon w tym SMS dla Getin Noble Bank S.A. Szczegóły w Regulaminie Promocji. Getin Bank zajął 3. miejsce w kategorii „Bank dla Kowalskiego”, 2. miejsce w kategoriach „Bankowość Internetowa” i „Bankowość Mobilna” w rankingu Przyjazny Bank Newsweeka 2018, dostępnym na newsweek.pl

  Zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Rozwoju i Finansów z dnia 14 lipca 2017 r. w sprawie wykazu usług reprezentatywnych powiązanych z rachunkiem płatniczym: przez prowadzenie Konta Osobistego rozumie się usługę prowadzenia rachunku płatniczego; przez Bankowość Internetową i Mobilną rozumie się usługi bankowości elektronicznej.

  Zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Rozwoju i Finansów z dnia 14 lipca 2017 r. w sprawie wykazu usług reprezentatywnych powiązanych z rachunkiem płatniczym:
  • przez prowadzenie Konta Osobistego i Konta Oszczędnościowego rozumie się usługi prowadzenia rachunku płatniczego,
  • przez wydanie karty debetowej rozumie się usługę wydania karty płatniczej,
  • przez korzystanie z karty do konta rozumie się obsługę karty debetowej, (jeżeli kwota każdej transakcji dokonanej przy użyciu karty obciąża saldo rachunku płatniczego płatnika)
  • przez wypłaty z bankomatów rozumie się usługę wypłaty gotówki,
  • przez Bankowość Internetową i Mobilną rozumie się usługi bankowości elektronicznej
  • przez przelew krajowy rozumie się usługę polecenia przelewu z wyłączeniem polecenia przelewu wewnętrznego, polecenia przelewu SEPA i polecenia przelewu w walucie obcej


  Ochrona danych osobowych

  Administratorem danych osobowych jest Getin Noble Bank S.A. z siedzibą w Warszawie (01-208) ul. Przyokopowa 33 (Bank).

  Dane kontaktowe Banku: Getin Noble Bank S.A. ul. Przyokopowa 33, 01-208 Warszawa, Telefon: 197 97 lub 32 604 30 01 (z zagranicy) Mail: https://www.getinbank.pl/kontakt/formularz-kontaktowy, dane kontaktowe Inspektora Ochrony Danych .

  Bank przetwarza dane osobowe w celu wynikającym z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez Bank (art. 6 ust. 1 lit. f RODO - Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) , tj. w celu marketingu towarów lub usług Banku.

  Dane osobowe będą przetwarzane przez czas niezbędny do prezentacji usług oferowanych przez Bank, nie dłużej jednak niż 90 dni. Masz prawo do żądania od Banku dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, jak również prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Masz prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

  Podanie danych osobowych jest dobrowolne, a niepodanie danych uniemożliwi przygotowanie oferty.