Konto Proste Zasady

3,5%
w skali roku
na Koncie Oszczędnościowym
 • Przez 12 miesięcy
 • Dla kwoty do 10 000 zł
 • Przy wpływach na Konto Osobiste
  min. 1000 zł miesięcznie
Otwórz konto

Do 26. roku życia bezwarunkowo masz:

0
za wypłaty gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce
0
za prowadzenie konta
0
za wydanie i prowadzenie karty debetowej
0
za krajowe przelewy w Bankowości Internetowej i Mobilnej

Polecam Proste Zasady

Jeśli polecisz Konto Proste Zasady swoim znajomym i rodzinie, a oni otworzą konto, będziesz mógł otrzymać od nas nawet 500 zł! Ty otrzymasz od nas 100 zł za każdą osobę, która spełni warunki określone w regulaminie promocji „Polecam Proste Zasady”.

W sumie na Twoje konto może wpłynąć do 500 zł!
Co więcej, każda osoba, która otworzy Konto Proste Zasady z wykorzystaniem kodu od Ciebie i spełni warunki promocji, otrzyma od nas po 50 zł. To się opłaca!

1. Co musisz zrobić?

 • wygeneruj swój indywidualny kod w programie w Bankowości Internetowej, aplikacji mobilnej lub w placówce Banku,
 • poleć Getin Bank przekazując swój kod – to również możesz zrobić bezpośrednio z Bankowości Internetowej lub aplikacji mobilnej.

2. Co muszą zrobić osoby, którym poleciłeś Getin Bank?

 • muszą otworzyć Konto Proste Zasady, podając otrzymany kod we wniosku internetowym o konto lub podając go w placówce Banku,
 • powinny wyrazić Zgody marketingowe dla Getin Noble Bank S.A.,
 • zasilą konto kwotą minimum 1000 zł w każdym z kolejnych 3 miesięcy po otwarciu konta.

Wybierz swój wzór
i płać fajniej!

Karta debetowa

Master Card

Aplikacja Getin Mobile

Szybka i bezpieczna aplikacja mobilna z ekstrafunkcjami:

 • Płacisz zbliżeniowo swoim telefonem.
 • Powiadomienia push dadzą Ci znać, gdy pieniądze wpływają na Twoje konto.
 • Dzięki funkcji Skarbonka, masz możliwość zaokrąglania końcówek od swoich płatności i przelewania ich na konto oszczędnościowe. Pieniądze na bilet do kina czy pyszną kawę uzbierają się same.
Otwórz konto

Czym jest BLIK?

BLIK to funkcja bankowości mobilnej dostępna w Getin Banku, dzięki której możesz zapomnieć o gotówce oraz kartach płatniczych. Wystarczy smartfon, dostęp do Internetu i aplikacja Getin Mobile.

BLIKIEM możesz zapłacić za swoje zakupy w sklepie stacjonarnym i internetowym oraz wypłacić pieniądze z bankomatu. W tym celu wystarczy, że użyjesz 6-cyfrowego kodu BLIK, który wygenerujesz w aplikacji Getin Mobile.

 • wygodny dostęp do pieniędzy
 • płacisz i wypłacasz gdzie chcesz i kiedy chcesz
 • nie potrzebujesz kolejnej aplikacji
Blik

Google Pay zapłacisz wszędzie tam, gdzie chcesz!

Płacić Google Pay możesz wszędzie tam, gdzie płacisz swoją kartą zbliżeniowo, a także w wielu aplikacjach i na stronach internetowych. Nie musisz tracić czasu na szukanie portfela, nie musisz nawet logować się do aplikacji. Wystarczy, że wybudzisz telefon i zbliżysz go do terminala.

Blik
Płać kartą Getin Banku i korzystaj z Programu Rabatowego
Z kartą Getin Banku otrzymasz 10% zniżki w Multikinie. Rabat dotyczy filmów 2D i 3D oraz przekąsek.

Regulamin dostępny na stronie internetowej Multikina

Oferta obowiązuje do 08.03.2020

Multikino program rabatowy

Nota prawna

Opłata za prowadzenie Konta Proste Zasady: 0 zł lub 8 zł. Opłata nie jest pobierana w przypadku wykonania w poprzednim miesiącu min. jednej transakcji bezgotówkowej kartą debetową wydaną do Konta Proste Zasady lub BLIKIEM (bez względu na kwotę transakcji). Oplata nie jest również pobierana od Klientów, którzy nie ukończyli 26 roku życia.

Oferta Specjalna „Bonus za aktywność – VI edycja” skierowana do osób fizycznych nieposiadających Konta Osobistego w okresie od 11.05.2017 r. do 31.08.2019 r., które spełnią pozostałe warunki określone w Regulaminie Oferty Specjalnej, w tym otworzą Konto Osobiste, zapewnią wpływ Wynagrodzenia na Konto Osobiste w kwocie min. 1000 zł miesięcznie oraz wyrażą Zgody marketingowe dla Getin Noble Bank S.A. Przystąpienie do promocji możliwe do dnia 30.11.2019 r. Szczegóły w Regulaminie oferty specjalnej „Bonus za aktywność – VI edycja” dostępnym na stronie: www.getinbank.pl oraz w placówkach Getin Banku.

Getin Bank zajął 2. miejsce w kategorii „Bankowość Mobilna” w rankingu Przyjazny Bank Newsweeka 2019, dostępnym na newsweek.pl

Zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Rozwoju i Finansów z dnia 14 lipca 2017 r. w sprawie wykazu usług reprezentatywnych powiązanych z rachunkiem płatniczym:
 • przez prowadzenie Konta Osobistego i Konta Oszczędnościowego rozumie się usługi prowadzenia rachunku płatniczego,
 • przez wydanie karty debetowej rozumie się usługę wydania karty płatniczej,
 • przez korzystanie z karty do konta rozumie się obsługę karty debetowej, (jeżeli kwota każdej transakcji dokonanej przy użyciu karty obciąża saldo rachunku płatniczego płatnika)
 • przez wypłaty z bankomatów rozumie się usługę wypłaty gotówki,
 • przez Bankowość Internetową i Mobilną rozumie się usługi bankowości elektronicznej
 • przez przelew krajowy rozumie się usługę polecenia przelewu z wyłączeniem polecenia przelewu wewnętrznego, polecenia przelewu SEPA i polecenia przelewu w walucie obcej


Ochrona danych osobowych

Administratorem danych osobowych jest Getin Noble Bank S.A. z siedzibą w Warszawie (01-208) ul. Przyokopowa 33 (Bank).

Dane kontaktowe Banku: Getin Noble Bank S.A. ul. Przyokopowa 33, 01-208 Warszawa, Telefon: 197 97 lub 32 604 30 01 (z zagranicy) Mail: https://www.getinbank.pl/kontakt/formularz-kontaktowy, dane kontaktowe Inspektora Ochrony Danych .

Bank przetwarza dane osobowe w celu wynikającym z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez Bank (art. 6 ust. 1 lit. f RODO - Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) , tj. w celu marketingu towarów lub usług Banku.

Dane osobowe będą przetwarzane przez czas niezbędny do prezentacji usług oferowanych przez Bank, nie dłużej jednak niż 90 dni. Masz prawo do żądania od Banku dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, jak również prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Masz prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Podanie danych osobowych jest dobrowolne, a niepodanie danych uniemożliwi przygotowanie oferty.