Konto Oszczędnościowe

Odkładaj regularnie
tyle, ile chcesz

2,8%w skali roku przez 4 miesiące,
  • dla Nowych środków do 200 tys. zł,
  • z Kontem Osobistym,
  • ze Zgodami marketingowymi.
  • oferta ważna do 22.09.2019 r.
Otwórz Konto NOTA PRAWNA

Sprawdź, jak rosną Twoje oszczędności

Wystarczy regularne odkładanie części Twoich zarobków

100 zł
5 000 zł
3 miesiące
60 miesięcy

Twoje oszczędności po

---
(W tym XX,XX odsetek)

Wyliczenia kalkulatora maja charakter szacunkowy i nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

Jesteś nowym Klientem?

Skorzystaj z Konta Oszczędnościowego 3,5% w skali roku dzięki ofercie „Bonus za aktywność”!

Załóż Konto Proste Zasady i aktywnie z niego korzystaj (zapewnij wpływy min. 1000 zł miesięcznie), by dzięki „Bonusowi za aktywność” zarabiać 3,5% na Koncie Oszczędnościowym.

Jeśli spełnisz warunki promocji, to oprocentowanie nie zmieni się przez 12 miesięcy – gwarantujemy!

NOTA PRAWNA

Przez Internet najwygodniej dla Ciebie

1. WYPEŁNIJ WNIOSEK

To zajmie tylko kilka minut. Potwierdzenie wypełnienia wniosku otrzymasz na podany adres e-mail. W ciągu 24 godzin skontaktujemy się z Tobą telefonicznie, aby potwierdzić dane i przyjęcie wniosku oraz ustalić termin dostarczenia umowy.
2. PODPISZ UMOWĘ

O wysłaniu umowy kurierem poinformujemy Cię e-mailem i SMS-em. W ustalonym terminie kurier dostarczy do podpisu umowę.
3. ZALOGUJ SIĘ
I KORZYSTAJ
Po otrzymaniu Twojej umowy aktywujemy konto. Potwierdzenie otrzymasz e-mailem i SMS-em. Jednocześnie przekażemy dane do logowania do Bankowości Internetowej, Mobilnej i Telefonicznej.

Oszczędzaj metodą małych kroków

#prostezasady

Odkładaj systematycznie. Nieważne ile, ważne, że regularnie.

Dobre nawyki procentują!

Nota prawna

Promocyjne oprocentowanie (dotyczy Nowych środków): 2,8% w skali roku do 200 tys. zł oraz 2% w skali roku dla nadwyżki od 200 tys. zł do 400 tys. zł dla posiadacza Konta Oszczędnościowego i Konta Osobistego, który spełni warunki określone w Regulaminie Oferty Specjalnej „Na nowe środki” - XXIII edycja (dalej: Regulamin), w tym wpłaci Nowe środki na Konto Oszczędnościowe od 19.08.2019 r. do 22.09.2019 r. oraz wyrazi Zgody marketingowe dla Getin Noble Bank S.A. Po zakończeniu uczestnictwa w Ofercie Specjalnej oprocentowanie zgodne z Tabelą oprocentowania Kont Osobistych oraz Kont Oszczędnościowych dla Klientów indywidualnych w Getin Noble Bank S.A. Regulamin, Tabela Opłat i Prowizji oraz Tabela oprocentowania dostępne są na getinbank.pl i w placówkach Banku. Prowadzenie Konta Oszczędnościowego i Konta Osobistego to prowadzenie rachunków płatniczych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Rozwoju i Finansów z dnia 14 lipca 2017 r. w sprawie wykazu usług reprezentatywnych powiązanych z rachunkiem płatniczym. Getin Bank zajął 2. miejsce w kategoriach „Bankowość Internetowa” i „Bankowość Mobilna” w rankingu Przyjazny Bank Newsweeka 2018, dostępnym na newsweek.pl. Getin Bank jest częścią Getin Noble Bank S.A

Oferta Specjalna „Bonus za aktywność – V edycja” na indywidualnym koncie oszczędnościowym, dostępna do 31.08.2019 r. dla Klientów, którzy otworzą Konto Osobiste Proste Zasady, zapewnią wpływ Wynagrodzenia w kwocie min. 1 000 zł miesięcznie, zgodzą sie na przesyłanie oferty handlowej produktów i usług Banku oraz nie posiadali Konta Osobistego w okresie od 11.05.2017 r. do 31.05.2019 r. Szczegóły w Regulaminie oferty specjalnej „Bonus za aktywność – V edycja”.

Getin Bank zwyciężył w zestawieniu banków najczęściej zajmujących I miejsce w rankingach Bankier.pl w 2018 roku w kategorii Najlepsze konta oszczędnościowe. Więcej informacji na temat "Rankingu Roku" dostępnych jest na stronie Bankier.pl.


Ochrona danych osobowych

Administratorem danych osobowych jest Getin Noble Bank S.A. z siedzibą w Warszawie (01-208) ul. Przyokopowa 33 (Bank).

Dane kontaktowe Banku: Getin Noble Bank S.A. ul. Przyokopowa 33, 01-208 Warszawa, Telefon: 197 97 lub 32 604 30 01 (z zagranicy) Mail: https://www.getinbank.pl/kontakt/formularz-kontaktowy, dane kontaktowe Inspektora Ochrony Danych .

Bank przetwarza dane osobowe w celu wynikającym z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez Bank (art. 6 ust. 1 lit. f RODO - Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) , tj. w celu marketingu towarów lub usług Banku.

Dane osobowe będą przetwarzane przez czas niezbędny do prezentacji usług oferowanych przez Bank, nie dłużej jednak niż 90 dni. Masz prawo do żądania od Banku dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, jak również prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Masz prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Podanie danych osobowych jest dobrowolne, a niepodanie danych uniemożliwi przygotowanie oferty.