Getin Bank | Konto Oszczędnościowe

Elastyczne Konto Oszczędnościowe

2,8%
w skali roku
przez 4 mies.
do kwoty 200 tys. zł
 • Darmowe wpłaty i wypłaty w bankowości elektronicznej
Otwórz konto NOTA PRAWNA

Porównaj, ile zyskasz

Twoja obecna lokata
lub konto oszczędnościowe

%

Twój zysk netto*:
 

Obliczam

Elastyczne Konto Oszczędnościowe
na 4 mies. w ofercie „Na nowe środki”

Oprocentowanie w skali roku 2,7%

Twój zysk netto*:
 

Obliczam

Na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym w ofercie „Na nowe środki”, łącznie po 4 miesiącach zyskasz:

Obliczam
*Zysk przed opodatkowaniem podatkiem dochodowym. Do wyliczeń przyjęto, że miesiąc liczy 30 dni, a rok 365.

Zawsze warto mieć poduszkę finansową

Wybierz Elastyczne Konto Oszczędnościowe

 • 2,8% do 200 tys. zł oraz 2% powyżej 200 tys. do 400 tys. zł.
 • przez 4 miesiące
 • ze Zgodami marketingowymi
 • z Kontem Osobistym
NOTA PRAWNA Otwórz konto

Przez Internet najwygodniej dla Ciebie

1. WYPEŁNIJ WNIOSEK

To zajmie tylko kilka minut. Potwierdzenie wypełnienia wniosku otrzymasz na podany adres e-mail. W ciągu 24 godzin skontaktujemy się z Tobą telefonicznie, aby potwierdzić dane i przyjęcie wniosku oraz ustalić termin dostarczenia umowy.
2. PODPISZ UMOWĘ

O wysłaniu umowy kurierem poinformujemy Cię e-mailem i SMS-em. W ustalonym terminie kurier dostarczy do podpisu umowę.
3. ZALOGUJ SIĘ
I KORZYSTAJ
Po otrzymaniu Twojej umowy aktywujemy konto. Potwierdzenie otrzymasz e-mailem i SMS-em. Jednocześnie przekażemy dane do logowania do Bankowości Internetowej, Mobilnej i Telefonicznej.

Masz dodatkowe pytania?
Z przyjemnością udzielimy
na nie odpowiedzi.

NOTA PRAWNA
Zapytaj o ofertę

Ochrona danych osobowych

Zawsze chronimy Twoje dane osobowe i szanujemy Twoją prywatność.

Trwa wysyłanie...

Dziękujemy.

 • Formularz został przesłany poprawnie
 • Kontakt ze strony Banku nastąpi
  w ciągu 48 godzin w dni robocze
Przejdź do getinbank.pl

Formularz nie został wysłany poprawnie.

Wróć do poprzedniego kroku i popraw:

  Popraw
  NOTA PRAWNA
  ---

  Nota prawna

  Z oferty może skorzystać posiadacz Elastycznego Konta Oszczędnościowego i Konta Osobistego, który spełni warunki określone w Regulaminie Oferty Specjalnej „Nowe środki na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym”, w tym wpłaci Nowe środki do 3.11.2019 r. oraz wyrazi i utrzyma Zgody marketingowe dla Getin Noble Bank S.A. oraz nie będzie miał wyrażonego sprzeciwu na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingu bezpośredniego. Do oferty można przystąpić jednokrotnie, obejmuje ona jedno, najstarsze Elastyczne Konto Oszczędnościowe w Okresie trwania Oferty Specjalnej; nie może z niej skorzystać uczestnik biorący udział w poprzednich edycjach Na nowe środki, któremu w okresie od 23.09.2019 r. do 03.11.2019 r. zakończył się Okres trwania poprzednich edycji Oferty Specjalnej „Na nowe środki”. Po zakończeniu uczestnictwa w Ofercie Specjalnej oprocentowanie zgodne z Tabelą oprocentowania Kont Osobistych oraz Kont Oszczędnościowych dla Klientów indywidualnych w Getin Noble Bank S.A.

  Regulamin Oferty Specjalnej, Tabela Opłat i prowizji oraz Tabela oprocentowania dostępne są na getinbank.pl i w placówkach Banku. Prowadzenie Konta Oszczędnościowego i Elastycznego Konta Osobistego to prowadzenie rachunków płatniczych. Przez wpłatę i wypłatę rozumie się polecenie przelewu wewnętrznego w bankowości elektronicznej – takie przelewy są darmowe do 31.12.2020 r. Getin Bank jest częścią Getin Noble Bank S.A.

  Zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Rozwoju i Finansów z dnia 14 lipca 2017 r. w sprawie wykazu usług reprezentatywnych powiązanych z rachunkiem płatniczym: przez prowadzenie Konta Osobistego i Konta Oszczędnościowego rozumie się usługę prowadzenia rachunku płatniczego; przez Bankowość Internetową i Mobilną rozumie się usługi bankowości elektronicznej.

  Getin Bank zwyciężył w zestawieniu banków najczęściej zajmujących I miejsce w rankingach Bankier.pl w 2018 roku w kategorii Najlepsze konta oszczędnościowe. Więcej informacji na temat "Rankingu Roku" dostępnych jest na stronie Bankier.pl.


  Ochrona danych osobowych

  Administratorem danych osobowych jest Getin Noble Bank S.A. z siedzibą w Warszawie (01-208) ul. Przyokopowa 33 (Bank).

  Dane kontaktowe Banku: Getin Noble Bank S.A. ul. Przyokopowa 33, 01-208 Warszawa, Telefon: 197 97 lub 32 604 30 01 (z zagranicy) Mail: https://www.getinbank.pl/kontakt/formularz-kontaktowy, dane kontaktowe Inspektora Ochrony Danych .

  Bank przetwarza dane osobowe w celu wynikającym z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez Bank (art. 6 ust. 1 lit. f RODO - Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) , tj. w celu marketingu towarów lub usług Banku.

  Dane osobowe będą przetwarzane przez czas niezbędny do prezentacji usług oferowanych przez Bank, nie dłużej jednak niż 90 dni. Masz prawo do żądania od Banku dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, jak również prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Masz prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

  Podanie danych osobowych jest dobrowolne, a niepodanie danych uniemożliwi przygotowanie oferty.