Potrzebujesz gotówki?

Weź całkowicie
darmowy kredyt!

 • Od 500 zł do 2 000 zł
 • Oprocentowanie 0%
 • Prowizja 0%
 • Pozostałe koszty 0 zł
 • RRSO: 0,00%

RRSO 0%

NOTA PRAWNA
Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 0,0%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 1900 zł, całkowita kwota do zapłaty 1900 zł, oprocentowanie stałe 0,00%, całkowity koszt kredytu 0,00 zł (w tym: prowizja 0,00 zł, odsetki 0,00 zł), 11 miesięcznych rat równych w wysokości po 158,33 zł oraz pierwsza rata wyrównawcza w wysokości 158, 37 zł . Kalkulacja została dokonana na dzień 19.10.2017 r. na reprezentatywnym przykładzie.

„Darmowy kredyt gotówkowy" to oferta kredytu bez oprocentowania, kosztów prowizji oraz wymogu ubezpieczenia. Oferta przeznaczona jest dla osób fizycznych, które na dzień złożenia wniosku o kredyt nie posiadają w Getin Noble Banku S.A. czynnego produktu kredytowego. Udzielenie kredytu uzależnione jest od wyniku badania i oceny zdolności kredytowej.

Szczegóły oferty, w tym informacje o opłatach i prowizjach dostępne na stronie www.getinbank.pl oraz w placówkach Getin Banku. Niniejsza treść nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny. Getin Bank jest częścią Getin Noble Banku S.A. Getin Bank zwycięzcą Rankingu Przyjazny Bank Newsweeka 2017 w kategorii „Bankowość Internetowa”. Ranking banków dostępny na newsweek.pl.
Wypełnij formularz, oddzwonimy bezpłatnie.

Wyrażam zgodę na kontakt doradcy
 Pełna treść zgody

Zawsze szanujemy i chronimy Twoje dane osobowe i Twoją prywatność.

Oświadczam, że jestem zainteresowany usługami świadczonymi przez Getin Noble Bank S.A. z siedzibą w Warszawie (01-208) ul. Przyokopowa 33 (zwany dalej: Bankiem). Wyrażam zgodę na doraźne przetwarzanie przez Bank moich danych osobowych podanych w formularzu w celu prezentacji usług oferowanych przez Bank. Przyjmuję do wiadomości, że dane będą przetwarzane przez Bank do chwili prezentacji usług świadczonych przez Bank oraz że do tej chwili administratorem podanych przeze mnie danych będzie Bank. Dane mogą być przekazywane podmiotom uprawnionym na mocy przepisów prawa. Dane zostały podane dobrowolnie.

Trwa wysyłanie...

Dziękujemy.

 • Formularz został przesłany poprawnie
 • Kontakt ze strony Banku nastąpi
  w ciągu 48 godzin w dni robocze
Przejdź do getinbank.pl

Formularz nie został wysłany poprawnie.

Wróć do poprzedniego kroku i popraw:

  Popraw